ELMO L-12F

Wizualizery serii ELMO L-12 są jedną z najlepiej sprzedających się kamer dokumentowych na świecie. Wspierając pracę nauczyciela pozwalają w prosty i łatwy  spsób przedstawić (zwizualizować) dowolne treści, dokumenty i obiekty 3D pobudzając tym samym wyobraźnię i poprawne zrozumienie przez ucznia prezentowanych obiektów.   

CZYTAJ WIĘCEJ

ELMO L-12W

Wizualizery serii ELMO L-12 są jedną z najlepiej sprzedających się kamer dokumentowych na świecie. Wspierając pracę nauczyciela pozwalają w prosty i łatwy  spsób przedstawić (zwizualizować) dowolne treści, dokumenty i obiekty 3D pobudzając tym samym wyobraźnię i poprawne zrozumienie przez ucznia prezentowanych obiektów. Funkcje wizualizera zostały w znacznym stopniu ulepszone w porównaniu do poprzednich modeli w zakresie nawiązywania łączności i funkcjonalnosci sprawiając, że jego użycie jest bardzo łatwe i funkcjonalne.    

CZYTAJ WIĘCEJ

ELMO MO-2

"STEM „Nauka, technologia, inżynieria i matematyka - to jedna z najszybciej rozwijających się koncepcji w ogólnoświatowej edukacyjnej. MO-2 został zaprojektowany, aby wspierać nauczycieli w nauczaniu STEM - zapewniając jednocześnie konwencjonalną funkcjonalność i niezawodność wizualizerów ELMO."    

CZYTAJ WIĘCEJ

ELMO MX-P

MX-P łączy w sobie wysoką jakość i kompaktową konstrukcję. Jako kamera 4K z 13-megapikselową matrycą CMOS zapewnia ostry i wyrazisty obraz. Elastyczną głowicę kamery można obracać w dwóch osiach. W ten sposób MX-P można ustawić pod różnymi kątami w celu preentacji pokazanego obiektu. Możliwe jest również nagrywanie filmów i robienie zdjęć.

CZYTAJ WIĘCEJ

ELMO MX-1

ELMO MX-1 oferuje najwyższą rozdzielczość w najmniejszych rozmiarach, dlatego jest idealny przy pracy mobilnej i może współpracować z komputerem jak również bez niego. Nawet przy podłączoniu przez USB 3.0 MX-1 rejestruje i wyświetla bardzo ostre i wyraziste obrazy.

CZYTAJ WIĘCEJ

ELMO OX-1

"OX-1 to najmniejszy kompaktowy wizualizer ELMO oferujący szereg przydatnych funkcji użytkowych. Dzięki ainstalowanej kamerze 8Mpxumożliwiającej skanowanie w rozdzielczość FULL HD sprawia, że jest idealnym urządzeniem pozwalającym na użycie go w każdym momencie w celu wykonania szybkich prac związanych ze skanowaniem lub prezentowaniem dokumentów i przedmiotów 3D.

CZYTAJ WIĘCEJ