Tablica interaktywna INTERWRITE DualBoard 1279

Tablica interaktywna Dualboard to wysokiej jakości produkt stworzony dla potrzeb placówek edukacyjnych. Jako narzędzie do nowoczesnego nauczania, daje nauczycielowi możliwość prezentacji materiałów multimedialnych, nanoszenia na nie adnotacji, uwag, notatek. Tablica pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów, którą nauczyciel może kontrolować i nadzorować. Dostępna w dwóch rozmiarach z intuicyjnym oprogramowaniem Workspace.

Tablica Dualboard

  • Elekromagnetyczna tablica pasywna
  • Powierzchnia odporna na uszkodzenia mechaniczne, brak refleksów w trakcie projekcji
  • Precyzja działania na tablicy
  • jednoczesna praca dwóch uczniów na tablicy
  • obsługa za pomocą pisaków z funkcjonalnością myszki komputerowej
  • Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Dysleksji

Cechy produktu

  • Paski skrótu ułatwiające nawigację i pracę z tablicą.
  • Interaktywny pisak z automatyczny wyborem koloru oraz rozpoznawaniem funkcji gumki (wymazywacza). Wybór koloru dokonywany jest przy zdjęciu pisaka z przypisaną barwą poprzez odczepienie go od interaktywnej ramy. Zmiana koloru odbywa się poprzez wymianę pisaka.
  • Narożniki zabezpieczone osłoną wykonaną z elastycznego tworzywa ABS / PC odpornego na zgniatanie. Zapewniają dobrą ochronę połączenia wewnętrznych i ich sploty prowadzone w narożnikach jak również zabezpiecza użytkownika przed skaleczeniem przy otarciu.

Oprogramowanie

Oprogramowanie Workspace zapewnia nauczycielom dostęp do ponad 60 łatwych w obsłudze narzędzi do nanoszenia adnotacji na dostarczanym materiale multimedialnym. Pozwala to uczniom skupić się na konkretnym punkcie lekcji i najważniejszych informacjach. Lekcja jest ciekawa i angażuje uczniów do udziału w niej. Konwersja pisma ręcznego, figur, cyfr i znaków matematycznych w pismo drukowane sprawia, że materiał jest bardziej czytelny dla uczniów.

MODEL

CENA
NETTO

CENA
BRUTTO

DualBoard 1279

2 756,07 PLN

3 390,00 PLN

SPECYFIKACJA TECHNICZNA TABLICY:

MODELDUALBOARD 1279
Format 4:3
Obszar roboczy przekątna 200cm (79cali)
Wymiary 1600mm x 1207mm
Wymiary zewnętrzne tablicy 1735cm x 1340mm
Waga 22,7 kg
Technologia Elektromagnetyczna pasywna (bez emisji pola elektromagnetycznego przez powierzchnię tablicy)
Powierzchnia tablicy Twarda, przeznaczona do projekcji i rysowania.
Rozdzielczość sprzętowa rozdzielczość wewnętrzna: 4096 punktów (linii) na cal
rozdzielczość wyjściowa: 1000 linii na cal (39,4 linii na mm)
Prędkość odczytu współrzędnych 250 cali na sekundę
Czułość zbliżeniowa tablicy do 0,4 cala (9,76 mm)
Komunikacja z komputerem Przewodowa: poprzez port RS-232C albo USB (oba porty zamontowane bezpośrednio w tablicy), bez konieczności używania adapterów i specjalnych kabli
Bezprzewodowa (nie dostarczana standardowo): Bluetooth oraz radiowa RF 2,4GHz (moduły produkowane przez producenta tablicy)
Oprogramowanie i sterowniki

Win 98/Me/NT/2000/XP/Vista/Windows 7 (32 i 64 bit)
Mac OS X (w tym Snow Leopard)
Linux
oprogramowanie do każdego z tych systemów w języku polskim

Zasilanie tablicy Tablica może być zasilana bezpośrednio poprzez port USB, zasilacz jest konieczny w przypadku komunikacji bezprzewodowej oraz do zasilania ładowarki do piórek
Zasilanie pisaków

Pisak elektroniczny zasilany przez wbudowany akumulator. Ładowanie pisaków za pomocą ładowarki znajdującej się w wyposażeniu standardowym tablicy interaktywnej bez konieczności wyjmowania akumulatora z pisaka elektronicznego (przez złącze zainstalowane w pisaku).

Czas pracy pisaków pomiędzy ładowaniami ok. 40 godz.

Możliwość wyjęcia akumulatora przy utylizacji pisaka

Temperatura pracy 5o do 46o C
Temperatura przechowywania -40o do 70o C
Sprzętowa emulacja myszki Pisaki wyposażone są w przyciski realizujące sprzętowo funkcje: lewy i prawy klawisz, podwójne kliknięcie, drag&drop) bez programowej emulacji i konieczności naciskania dodatkowych przycisków na tablicy.
Programowalne przyciski bezpośrednio na tablicy 18 przycisków po obu stronach tablicy z najważniejszymi funkcjami, w tym 3 przyciski dowolnie programowalne przez użytkownika. Pasek skrótów połączony trwale z tablicą.
Współpraca z innymi urządzeniami w ramach większego systemu tego samego producenta Bezpośrednia współpraca z bezprzewodowymi tabletami (jednoczesna praca do 7 tabletów wspólnie z tablicą) oraz systemu pilotów do testów tego samego producenta.
Gwarancja 3 lata tablica (elektronika i powierzchnia tablicy) oraz 1 rok na akcesoria. Po bezpłatnej rejestracji dodatkowe 2 lata gwarancji na elektronikę i powierzchnię