Skaner 3D Whale

Skaner 3D Whale

Wbudowane oprogramowanie ułatwia optymalizację modelu za pomocą jednego kliknięcia. Whale może blokować światło widzialne i umożliwia łatwe i dokładne skanowanie nawet w jasnym świetle. Skaner Whale jest idealny do modyfikowania i projektowania. Może szybko skanować przemysłowe części zamienne o skomplikowanych kształtach i powierzchniach oraz generować modele o rozdzielczości skanowania 0,02 mm High Resolution.

Specyfikacja techniczna

Parametr techniczny / model Whale
Dokładność 0,1 mm (szeroki rdzeń) 0,05 mm (mikro rdzeń)
Rezolucja 0,5 mm (szeroki rdzeń) 0,2 mm (mikro rdzeń)
Odległość robocza 650 ± 250 mm (szeroki rdzeń) 300 ± 100 mm (mikro rdzeń)
Pojedynczy zasięg przechwytywania 530×370mm (szeroki rdzeń)200×100mm (mikrordzeniowy)
Częstotliwość wyświetlania klatek 10 kl./s
Źródło światła NIR/LED
Wyrównanie tak
Skanowanie tekstur Automatyczne dopasowanie
Format wyjściowy OBJ/STL/ASC/PLY
Waga </= 1500g
Wymiary 230×148×188mm
Wymagany komputer WIN10 64bit/MacOS 12 (wsparcie M1)
Image

Uniwersalne rozwiązanie

Proces skanowania odbywa się bez znaczników. Dokładność urządzenia wynosi 0,05mm. Opływowy korpus, metalowa obudowa i skromna kolorystyka odzwierciedlają profesjonalną jakość Whale'a. Fizyczne przyciski na uchwycie chronią Cię przed kłopotami z klawiaturą i myszą. Dzięki współpracy wbudowanego oprogramowania całe skanowanie można wykonać jedną ręką, pozwala to na swobodne i mobilne skanowanie dużych obiektów. Idealny do modyfikowania i projektowania. Może szybko skanować przemysłowe części zamienne o skomplikowanych kształtach i powierzchniach oraz generować modele o rozdzielczości skanowania 0,02 mm High Resolution.

Image

Skanowanie dwurdzeniowe

Makro rdzeń odpowiada za szybkie skanowanie całego obiektu, podczas gdy mikro rdzeń jednocześnie rejestruje wszystkie najdrobniejsze szczegóły.

Kompatybilny z większością programów

Program JMStudio ma usprawniony i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który pozwala szybko wykonać każdą operację. Jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi profesjonalnymi aplikacjami i obsługuje trzy standardowe formaty wyjściowe (STL\OBJ\PLY).

Funkcjonalność

Dzięki zawartym w nim algorytmom zespołowym, potężne wbudowane oprogramowanie jest nie tylko kompatybilne zarówno z Win10, jak i MacOS, ale także obsługuje automatyczne wyrównywanie modeli w różnych pozycjach, odszumianie, upraszczanie, naprawę i mapowanie tekstur.
Wbudowane oprogramowanie ułatwia optymalizację modelu za pomocą jednego kliknięcia.

Image

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top