Skaner 3D Mole

Skaner 3D Mole

Mole charakteryzuje się wysoką precyzją, skanując obiekty z dokładnością do 0,05 mm, aby uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Dzięki pojedynczemu zakresowi przechwytywania 200*100 mm i prędkości skanowania do 10 klatek na sekundę może szybko skanować średniej wielkości obiekt. Wszystko to można zapisać w najczęściej używanych formatach plików 3D OBJ/STL/PLY, co umożliwia natychmiastowe zastosowanie lub dalszą obróbkę naszego projektu.

Specyfikacja techniczna

Parametr techniczny / model    Mole
Dokładność 0,05 mm
Rozdzielczość 0,1 mm
Liczba klatek na sekundę 10 kl/s
Tryb śledzenia śledzenie wizualne
Odległość robocza 150-400 mm
Pojedyńczy zakres przechwytywania 200x100 mm
Minmalne skanowanie 15x15x15 mm
Format wyjsciowy OBJ/STL/PLY
Kompatybilny system Windows10/11 64bit, MacOS12/13
Kompatybilny telefon komórkowy Android11, iOS16 (rozszerzone wsparcie)
Minimalna wymagania komputera Intel Core i5 8th, 16 GB RAM, GPU MX250 z 2 GB VRAM
Zalecane wymagania komputera Intel Core i7 8th, 16GB RAM, GPU NVDIA1060 z 4GB VRAM
Źródło światła  NIR
Kolorowa tekstura rozszerzone wsparcie
Interfejs USB USB 2.0
Wymiary 141x80x80 mm
Waga 390 g
Image

Akumulacja sprzętu i oprogramowania

Mole charakteryzuje się wysoką precyzją skanowania obiektów 3D z dokładnością do 0,05 mm w celu uchwycenia drobnych szczegółów. Dzięki pojedynczemu zakresowi przechwytywania 200*100 mm i prędkości skanowania do 10 klatek na sekundę może szybko skanować średniej wielkości obiekt. Wszystko to można zapisać w najczęściej używanych formatach plików 3D OBJ/STL/PLY, co umożliwia natychmiastowe zastosowanie lub dalszą kreatywność.

Niesamowity wskaźnik powodzenia skanowania

Optyczne moduły przeciwwstrząsowe i algorytmy śledzenia wizualnego zapewniają uzyskanie kompletnego i dokładnego modelu przy każdym skanowaniu.

Skan ciemnych obiektów bez komplikacji

Bliska podczerwień (NIR) ma doskonałą kompatybilność optyczną, więc nawet czarne obiekty są wyraźnie widoczne. Mole zawiera teraz NIR na swojej liście konfiguracyjnej, co umożliwia uzyskanie doskonałych wyników skanowania obiektów o różnych kolorach.

Image

Wygodny w użyciu

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja sprawia, że ​​skanowanie jest łatwe, zarówno w trybie ręcznym, jak i obrotowym. Wewnętrzny wentylator chłodzący działa cicho, ale znacznie obniża temperaturę, zapewniając, dłuższy czas pracy.

Tryb ultraprzejrzystej tekstury

Dokładnie odwzoruj kolor i teksturę obiektu dzięki trybowi ultraprzejrzystej tekstury, który zachowuje wysoką wierność skanowanego przedmiotu.

Image
Image

Funkcjonalność

Dzięki bardzo precyzyjnym soczewkom o wysokiej rozdzielczości, Mole może dokładnie odtworzyć rozmiar skanowanych obiektów i uchwycić bardziej skomplikowane szczegóły.
Korzystając z technologii śledzenia wizualnego i opracowanego algorytmu sztucznej inteligencji, Mole umożliwia skanowanie bez znaczników, oszczędzając znaczną ilość czasu

Optyczne moduły przeciwstrząsowe

Skaner został wyposażony w optyczne moduły przeciwwstrząsowe, aby zapewnić płynne i stabilne skanowanie, nawet w trybie ręcznym, z dużą liczbą klatek na sekundę i minimalnymi zniekształceniami.

Image

Kompatybilny z większością programów

Program JMStudio ma usprawniony i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, który pozwala szybko wykonać każdą operację. Jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi profesjonalnymi aplikacjami i obsługuje trzy standardowe formaty wyjściowe (STL\OBJ\PLY).

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top