eBoard 6520TDQc SlimFrame

Najnowsza linia monitorów interaktywnych z systemem operacyjnym ANDROID 11.0, portem USB-C i aplikacją eShare umożliwiającą bezprzewodowe udostępnianie treści z urządzeń mobilnych. Inteligentny, dwufunkcyjny magnetyczny pisak, umożliwia tworzenie i wprowadzanie treści w postaci notatek o różnej grubości linii w zależności której użyjemy końcówki. Funkcjonalność tą uatrakcyjnia również możliwość przypisania do każdej z końcówek dowolnego koloru z dostępnej w oprogramowaniu palety barw. Monitory eBoard dzięki swej funkcjonalności w połączeniu z interakcją i bezprzewodowym udostępnianemu treści z urządzeń mobilnych w znacznym stopniu usprawnią przekaz podczas prelekcji, wykładu, prezentacji lub lekcji. To nieodzowna pomoc dydaktyczna każdego nauczyciela. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji, ośmiordzeniowego procesora Eight-Core ARM Cortex Quad-Core A73 i Quad-Core A53 otrzymujemy wysoką wydajność oraz bardzo stabilną i efektywną pracę monitora.

Specyfikacja techniczna

 

Parametr techniczny / model

 

VE 6520TDQc SlimFrame

  Wyświetlacz   Wyświetlacz
  przekątna obszaru roboczego   65"
  rozdzielczość   4K UHD 3840x2160 @60Hz
  technologia wyświetlania   LCD z technologią D-LED (Direct LED)
  typ panelu   IPS
  jasność   450 cd/m²
  kontrast   5000:1
  rozmiar pixela   0.124 x 0.372 mm
  proporcje obrazu   16:9
  czas reakcji matrycy   ≤ 8ms
  wyświetlanie i głębia kolorów   1.07 B / 10 bitowa głębia
  rozmiar wyświetlanego obrazu   1 428.48 x 803.52 mm
  szyba ochronna   4 mm / 7H
  kąt widzenia   178° / 178°
  żywotność matrycy   50 000h

Dotyk

  technologia odczytu   IR Podczerwień 
  czas reakcji matrycy   ≤ 5ms
  ilość jednocześnie odczytywanych punktów   20
  precyzja pozycjonowania   ≤ 1mm
  rozdzielczość dotyku   32 768 x 32 768
  obsługa dotyku   pióro, palec, dowolny nieprzezroczysty element
  prędkość kursora   200 punktów/s
  wspierane systemy operacyjne   Windows 11; 10; 8 / Linux / Mac / Android
Interfejsy IN / OUT  
  HDMI IN   x2 HDMI 2.0 4K@60Hz (Tył)
x1 HDMI 1.4 4K@30Hz (Front panel)
  HDMI OUT   x1
  DisplayPort   x1 
  VGA IN   x1
  VGA OUT   brak
  PC Audio IN (MiniJack 3.5mm)   x1
  USB 2.0   x1
  USB 3.0   x5 (w tym x3 panel przedni)
  USB-C   x2 (w tym x1 panel przedni)
  USB Touch   x3 (w tym x1 panel przód), (USB 3.0 Full speed)
  RS-232   x1
  RJ-45 LAN IN   x1 (10/100/1000 Mbps)
  RJ-45 LAN OUT   x1 (10/100/1000 Mbps)
  SPDIF Coaxial OUT   x1
  Earphone (słuchawki)   x1
  Maicrophone (mikrofon)   x1
  wbudowane Głośniki   x1
  złącze OPS-80pin   x1
  SD-Card port   x1 TF Card
  Wbudowane głośniki   2 x 15W
Płyta Główna / Moduł Android
  wersja systemu   ANDROID 11.0
  wersja systemu   Amlogic 311D2
  wersja systemu   Eight cores high-performance / Quad core ARM Cortex A73 + Quad core Cortex A53 / 2.28GHz
  wersja systemu   ARM Mail G52 MP8 / Cash 512kB / GPU base clock 650 MHz / GPU boost clock 820 MHz 
  wersja systemu   4GB 2400MHz
  wersja systemu   Emmc 32GB
  wersja systemu   TF-Cart
  wersja systemu   4K UHD 3840x2160
  wersja systemu   WiFi6 802.11 a/b/g/n/ac/ax / 2.4/5G / HotSpot / Bluetooth 5.0
Oprogramowanie
  Menu OSD / obsługiwane języki   polski, angielski, ukraiński, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, rosyjski, japoński, koreański, chiński uproszczony, chiński tradycyjny
  Aplikacja WhiteBoard / Funkcja białej tablicy   TAK
  Nanoszenie notatek na dowolnym źródle   TAK
  Adnotacja na pulpicie   TAK
  Wbudowana przeglądarka internetowa   TAK
  Zrzuty ekranowe   TAK
  Wbudowane narzędzie do głosowania   TAK
  Obsługa menadżera plików   TAK
  Funkcja udostępniania ekranu   TAK (aplikacja eShare)
  Odtwarzanie plików multimedialnych   TAK
Parametry fizyczne i środowiskowe
  waga netto   38kg
  waga brutto   46kg
  wymiary urządzenia   1 486 x 93.64 x 913.22 mm
  wymiary oakowania   1 600 x 200 x 1030 mm
  rozstaw VESA   400 x 200 4M8
  napięcie zasilania   100 - 240 V/AC 50/60Hz / 1.1A
  zużycie energii max. / czuwanie   ≤ 160W / ≤ 0.5W
  temperatura i wilgotność pow. Podczas pracy   0°C - 40°C / 20% - 80%
  Temperatura i wilgotność pow. Podczas przechowywania   -10°C - 60°C / 10% - 60%
  Praca ciągła   18h / 7days
Pozstałe
  wbudowana kamera   NIE
  wbudowane mikrofony   NIE
  Akcesoria w zestawie   przewód zasilający 3m x1, przewód HDMI 5m x1, przwód USB 5m (do obsługi dotyku) x1, pióro x1, pilot x1, baterie do pilota x2, anteny WiFi x4, skrócona instrukcja obsługi x1, uchwyt instalacyjny monitora do ściany x1
  Certyfikaty   CE, RoHS, ISO 9001, ISO 14001, 
  Gwarancja   standard 24 m-ce z mozliwością rozszerzenia do 36 m-cy po zarejestrowaniu na stronie https://www.vision-distribution.pl/index.php/kontakt/rejestracja-produktu dla placówek oświatowych z numerem RSPO do 5 lat
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Funkcjonalność

Monitor zapewnia szereg innowacyjnych, jak i również użytecznych funkcji dzięki, oprogramowaniu udostępnianemu z poziomu systemu ANDROID 11.0. Teraz wykorzystując aplikację systemową WhiteBoard, użytkownik może dokonywać różnego rodzaju odręcznych notatek, w ultra wysokiej rozdzielczości 4K, pisząc bądź rysując bardzo cienką kreską.

Dołączone do monitora inteligentne pióro, zakończone po obu stronach dwiema różnymi grubościami, wraz z oprogramowaniem systemowym, daje nam nowe możliwości funkcjonalne. Umożliwia użytkownikowi w prosty i łatwy sposób dokonywanie zapisów, notatek, podkreśleń dwiema grubościami linii jedynie poprzez obrócenie pióra. Dodatkowo użytkownik może do danej końcówki pióra, przypisać wybrany z dostępnej palety barw kolor, uzyskując tym samym, możliwość notowania daną grubości linii, z przypisanym do niej kolorem.

Uruchomiona podczas pracy strona w aplikacji WhiteBoard, może być powiększana bez ograniczeń, w następujących po sobie krokach, z możliwością anulowania tej funkcji w dowolnym momencie.

Wysoce wydajny system

Monitor eBoard VE 9820TDQc SlimFrame zbudowany został w oparciu o architekturę ośmiordzeniowego procesora Eight-core, którą otrzymano z połączenia dwóch wysoce wydajnych silników Quad-core ARM Cortex A73 i A53, a zainstalowany najnowszej generacji inteligentny system operacyjny ANDROID 11.0 z unikalną konstrukcją interfejsu 4K UI umożliwia wyświetlanie w rozdzielczości 4K UHD.

Połączenie nowego desingu i precyzji

Wysoce precyzyjny system pozycjonowania w podczerwieni (IR), pracujący z rozdzielczością równą 32 768 x 32 768 linii, umożliwia jednoczesny odczyt 20 punktów dotyku z bardzo dużą dokładności punku, osiągającą wartość ≤1mm. Cały układ konstrukcyjnie został zamknięty w ultra wąskiej ramce o szerokości zaledwie 12mm co w znacznym stopniu podnosi walory estetyczne nadając tym samy urządzeniu lekkości całej konstrukcji.

Image
Image

Zaawansowana komunikacja

W nowej linii monitorów eBoard komunikacja zarówno z wbudowanym wewnętrznym komputerem OPS, jak również z systemem ANDROID odbywa się za pośrednictwem tych samych portów USB. Są one współdzielone, co w znacznym stopniu podnosi komfort pracy, ponieważ użytkownik nie musi zastanawiać się z którego portu skorzystać w danym momencie, aby udostępnić bądź wyświetlić treści lub otworzyć jakikolwiek plik czy katalog, pracując w danym momencie na danej platformie systemowej Android lub Windows. Do tego celu dostępne są obecnie aż trzy porty USB 3.0 zlokalizowane w przednim panelu monitora.

Dodatkowo zwiększając wielofunkcyjność urządzenia, monitor został wyposażony w port USB-C zlokalizowany zarówno w przednim jak również tylnym panelu operacyjnym, gdzie zostały rozlokowane interfejsy komunikacyjne. USB-C dzięki swej konstrukcji umożliwia transmisję video w jakości HD, jak również obsługę dotyku poprzez jeden przewód (za pośrednictwem jednego przewodu, używając tylko jednego przewodu).

W celu zwiększenia bezpieczeństwa danych korzystając z zewnętrznych, mobilnych (przenośnych) urządzeń typu PenDrive, system odczytu automatycznie przechodzi w tryb poufny, umożliwiając odblokowanie dopiero po wprowadzeniu hasła. Zwiększa to w znacznym stopniu ochronę danych użytkownika przed niepowołanym użyciem.

Komfort pracy i bezpieczeństwo urządzenia

Zapewniając użytkownikowi wysoki komfort pracy, wyświetlacze dostarczane w nowej linii monitorów eBoard, posiadają wbudowany filtr koloru niebieskiego oraz zredukowaną do zera (zniwelowaną) przestrzeń pomiędzy matrycą, a chroniącą ją przed uszkodzeniami szybą hartowaną. To w znacznym stopniu podnosi jakość wyświetlanego kontentu (obrazu) chroniąc nasze oczy umożliwiając jednocześnie wykorzystanie wyświetlacza w pełnych kątach widzenia podobnie jak w monitorach pojemnościowych. Dodatkowo matryca chroniona jest 4mm, AG antyodblaskowym i hartowanym szkłem o wytrzymałości określanej w skali Mohsa 7H. Daje nam to pewność podczas użytkowania, że nie uszkodzimy matrycy.

Jesteśmy dystrybutorem znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych
dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.

MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE | WIZUALIZERY | PROJEKTORY

INFORMACJE TELEADRESOWE

Zapraszamy do zakładki "kontakt", bezpośrednie numery telefonów do przedstawicieli handlowych, biura jak i formularze ułatwią Państwu kontakt

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasz dział serwisowy jest do Państwa dyspozycji, prosimy skorzystać z formularza kontaktowego w celu szybkiej reakcji z naszej strony

STREFA
DEALERA

Zapraszamy do działu przeznaczonego tylko dla naszych Kontrahentów. Dostęp tylko po zalogowaniu. Informacja bezpośrednio w naszym biurze. 

REJESTRACJA PRODUKTU

Zarejestruj produkt zakupiony w naszej firmie lub u naszego Dealera - dzięki temu uzyskasz dodatkowe korzyści.

Go to top