Zestaw audio

Głośniki z możliwością bezpośredniej instalacji do ramy tablicy wyposażone w standardzie odpowiednie uchwyty umożliwiające taką instalację. Głośniki dedykowane do danego typu tablicy. Głośniki w obudowie MDF. Para głośników aktywnych o mocy znamionowej 2 x 20W RMS, posiadające dwa niezależne wejścia z czego jedno typu AUDIO IN 2 x RCA L/R IN z regulacją dostosowania poziomu głośności odtwarzanego sygnału, a drugie umożliwiające podłączenie zewnętrznego mikrofonu, gniazdo typu Jack 6.3mm posiadające niezależna regulację dostrojenia głośności. Głośniki są również wyposażone w otwór zmniejszający ciśnienie wewnętrzne wytwarzane podczas odtwarzania sygnałów audio, typu bas reflex. Głośniki zasilane napięciem przemiennym ~230V 50/60Hz, głośnik aktywny wyposażony w przełącznik POWER i diodę sygnalizującą jego włączenie lub wyłączenie. W standardzie głośnik aktywny posiada zainstalowany przewód zasilający o długości min. 4.8m. Przednia część głośników chroniona nakładką drewnianą z okleiną z tkaniny nie tłumiącej w żaden sposób wydobywającego się dźwięku. Głośnik pasywny łączony bezpośrednio do głośnika aktywnego przewodem głośnikowym o minimalnej długości 2.5m. W zestawie przewód sygnałowy zakończony z jednej strony wtykami typu Chinch, a z drugiej miniJack 3.5mm o długości min. 4.9m. Cały zestaw audio o łącznej wadze 2.0kg (wraz z przewodem zasilającym). Głośniki objęte gwarancją w minimalnym wymiarze 36 m-cy. Wymiary zewnętrzne głośnika maksymalnie 360 x 75 x 75 mm, odpowiednio: wysokość, głębokość, szerokość.

Zapisz się do newslettera

Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Będziecie Państwo na bieżąco informowani o naszych nowościach w ofercie, ale nie częściej niż, raz w tygodniu...

top rejestracja produktu

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Jesteśmy dystrybutorami znanych, cenionych marek.
Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań multimedialnych dla placówek edukacyjnych, administracyjnych, przedsiębiorstw.
MONITORY INTERAKTYWNE | TABLICE MULTIMEDIALNE  |  WIZUALIZERY | PROJEKTORY

 

 

 

 

  • Zapraszamy do współpracy

    Zapraszamy do współpracy Dealerów, Regionalnych Dystrybutorów. Oferujemy atrakcyjne zasady współpracy, dogadne warunki finansowania.

Początek strony