MONITOR INTERAKTYWNY eBoard VD-8620T + OPS i5

Monitory dotykowe eBoard stanowią nieodzowną pomoc dydaktyczną i wsparcie każdego użytkownika podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych, wykładów czy prezentacji biznesowych. To połączenie najnowszej technologii z intuicyjną obsługą. Dzięki zastosowaniu w monitorach eBoard najnowszej generacji matowych bezodblaskowych i antyrefleksyjnych paneli wyświetlających AUO i LG pracujących w rozdzielczości UHD w szerokim gamucie barwnym z wysokim kontrastem sprawia, że wyświetlane obrazy są bardzo realistyczne i wyraziste. Uzyskujemy przez to wysokiej jakości przekaz multimedialny. Pracę z monitorem usprawnia użytkownikowi zastosowany elastyczny system interfejsów i przyłączy audio/video oraz portów komunikacyjnych typu USB działających niezależnie, umożliwiając tym samym podłączenie większej ilości urządzeń zewnętrznych bez konieczności ciągłego przepinania przewodów, natomiast wbudowana bezprzewodowa komunikacja WiFi i system Android umożliwia niezależną pracę monitora bez konieczności stosowania komputera lub laptopa. Zainstalowany w monitorach eBoard wewnętrzny, wysokiej rozdzielczości system pozycjonowania w podczerwieni, w połączeniu z szybkim czasem reakcji, wprowadza dużą precyzję i płynność obsługi dotyku. Monitory posiadają również funkcję „blocklock” jest to rozwiązanie sprawdzające się w miejscach gdzie przebywa wiele osób. Pozwala ona zablokować monitor i odblokować jedynie po podaniu hasła dostępowego. Zabezpiecza to sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

Monitory eBoard łączą w sobie wielkoformatowy wyświetlacz i funkcję tablicy interaktywnej, a w połączeniu z wbudowanym komputerem OPS (opcja), otrzymujemy samodzielne i niezależne urządzenie All-in-one.

Oprogramowanie dołączane do monitorów interaktywnych eBoard nie tylko umożliwia nanoszenie notatek, zakreśleń czy zaznaczeń podczas prowadzonych zajęć, wykładów lub spotkań biznesowych ale przede wszystkim pozwala stworzyć w pełni komunikatywne interaktywne środowisko wymiany informacji, poprzez podłączenie 40-tu zewnętrznych urządzeń typu tablet, Smartfon czy laptop pracujących w trybie on-line wraz z monitorem. Dzięki takiej funkcjonalności wykładowca/prelegent ma możliwość komunikowania się z wybranym uczestnikiem lub całą grupą przesyłając dany kontent lub fragment prezentacji uczestnikowi (kom) spotkania w celu indywidualnej pracy lub wyrażenia opinii co do otrzymanych danych. Komunikacja jest obustronna, tak więc uczestnik wykładu/prelekcji również posiada możliwość komunikowania się i odsyłania informacji zwrotnej. Oprogramowanie pozwala również tworzyć własne interaktywne prezentacje i wykłady, usprawniające prowadzenie lekcji oraz szkolenia biznesowe.

Charakterystyka monitorów eBoard VD

 • Pełna funkcjonalność tablicy interaktywnej
 •  Wbudowany ANDROID
 • Funkcja wielodotyku jednoczesny odczyt 20 punktów (Windows 10)
 • Funkcja MultiUser / Czytanie Multigestów
 • Współpracuje On-Line jednocześnie z wieloma urządzeniami zewnętrznymi typu Smartfon lub Tablet
 • Komunikacja WiFi
 • Plug and Play = Włącz i działaj

MATRYCA

  • 86"
  • ULTRA HD / 16:9
  • Chroniona 4 mm szybą hartowaną
  • Antyodblaskowa
  • Antyrefleksyjna

OPS - komputer klasy i5

 • procesor:    i5 - czterordzeniowy
 • karta graficzna:    Intel HD Graphic 4600
 • sieć wifi:   802.11n
 • sieć kablowa:    Realtek 1GB
 • dźwięk:    High Definition Audio
 • Ram:    4GB
 • SSD:    128GB
 • USB:   2.0 / 3.0

Oprogramowanie

Oprogramowanie eBoard Teach w połączeniu z tablicą eBoard daje ogromne możliwości każdemu wykładowcy. Szereg zawartych w nim funkcji i narzędzi w dużym stopniu wspiera jego pracę. Przygotowanie lekcji, wykładu czy prezentacji przy użyciu tej formy przekazu staje się łatwiej przyswajalne, zrozumiałe i akceptowane przez słuchacza. W dobie rozwiązań powiązanych ściśle z interaktywnym przekazem multimedialnym odbiorca jest włączony w przekaz i czynnie w nim uczestniczy. Staje się odbiorcą, a nie jedynie biernym słuchaczem.

Realizowane funkcje:
szereg narzędzi umożliwiających nanoszenie notatek, oznaczanie ich, wskazywanie szczegółów, wprowadzanie ewentualnych korekt. tworzenie zrzutów ekranowych, zakreśleń, podświetleń oraz eksponowania szczegółów, które w danym momencie mają zwrócić szczególną uwagę odbiorcy. rysowanie figur, rozpoznawanie odręcznie rysowanych kształtów, nanoszenie wektorów i wymiarowanie poszczególnych elementów przy wykorzystaniu narzędzi matematycznych, pomiarowych i kartograficznych. wbudowany moduł geometryczny oraz funkcji matematycznych, bogato rozwinięty moduł umożliwiający zapis funkcji i bezpośrednie uzyskanie wykresu praca w układzie kartezjańskim z oznaczeniem punktów wzajemnie przecinających się. działania fizyczne i chemiczne, umożliwiające przeprowadzenie podstawowych badań w celu lepszego zrozumienia zachodzących zjawisk i zależności. bogato wyposażona galeria wspierająca nie tylko wykłady czy lekcje, ale również pozwalająca wzbogacić każdą prezentację. możliwość zapisania własnego obrazu z naniesionymi uwagami, zmianami, czy adnotacjami. możliwość nanoszenia notatek bezpośrednio w trakcie odtwarzania pliku video i zapisania ich wraz z omawianym kadrem. możliwość zapisania prowadzonej lekcji, wykładu lub prezentacji w różnych formatach jak również jako pliku video. moduł eClass umożliwiający dzielenie obrazu między tablicami i jednoczesną pracę na tym samym pliku.

MODEL

CENA NETTO

CENA BRUTTO

VD-8620T +OPS i5

zadzwoń po cenę

zadzwoń po cenę

0% PREFERENCYJNA STAWKA VAT DLA EDUKACJI

Pliki do pobrania

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MONITORA:

 VD8620T + OPSi5
Panel86" LED
Matrycamatowa, antyodblaskowa, antyrefleksyjna
Ochrona paneluszyba hartowana 4 mm
Przekątna86"
Proporcje obrazu16:9
RozdzielczośćUHD (4K)
3840 x 2160
Jasność500 cd/m²
Kontrast5000:1
Wyświetlane kolory10 bit / 1.07 mld
Kąt widzenia178°/178°
Żywotność Panelu50 000h
Rozdzielczość dotyku32 768 x 32 768
Czas reakcji≤ 5 ms
Technologia dotykuIR - Podczerwień
ObsługaPalec, pisak, wskaźnik, dowolny nieprzezroczysty element
Komunikacja z komputeremUSB
OSAndroid
AudioWbudowane głośniki 2 x 15W
Wejścia wideoHDMI, HDMI Pre, Złącze YPbPr IN typ mini JACK 3.5mm, AV IN typ mini JACK 3.5mm, Pre VGA IN typ D-SUB15H Ż,
Wyjścia wideoAV OUT typ mini JACK 3.5mm, VGA OUT typ D-SUB15H Ż
Wejścia audioMIC IN typ JACK 6.2mm, Audio IN (do VGA) typ mini JACK stereo 3.5mm, Audio IN (do Pre VGA) typ mini JACK stereo 3.5mm
Wyjścia audioSPDIF Coaxial typ CINCH, EARPHONE OUT typ mini JACK stereo 3.5mm
Porty komunikacyjneUSB 2.0/3.0, USB Touch, 2 LAN RJ-45, RS-232, WiFi Antena, czytnik kart micro SD, wejście antenowe, AC Power,
Przyciski sterującePower, source, menu, volume+, volume-, home, pc power, saving mode
Wymiary monitora1990,2 x 1202,7 x 114,3mm
Wymiary opakowani2123 x 1342 x 238mm
Waga netto 131,8kg
Waga brutto148kg
Rozstaw otworów montażowych400 x 500 mm
Pobór energii280W
Pobór energii Stand-By≤ 0,5W
AkcesoriaPilot z bateriami, Przewód VGA 1.8m, Przewód HDMI 1.8m, Przewód audio 3.5mm MiniJack, Przewód USB A/A, Przewód zasilający, Pisak, Płyta CD z oprogramowaniem
CertyfikatyCE, FCC, ISO 9001, ISO 14001, RoHS
GwarancjaMonitor 24 m-cy / Panel 24 m-ce
 Komputer OPS
ProcesorINTEL i5-4460 3.2 GHz (4 rdzenie)
Pamięć RAM4GB SO-DIM DDR3
Dysk twardySSD 128GB
Porty we/wyVGA, HDMI, MiniJack 3.5mm, USB 2.0 (x4),
USB 3.0 (x2), LAN RJ-45 (1Gbit/s), WiFi, rs232
Waga1.35 kg